NIVUS – Měřící technika pro vodní hospodářství

Měřící systémy vhodné pro každou aplikaci. Prověřené měření přizpůsobené Vašim potřebám. Technika, která měří přesně a spolehlivě i v komplikovaných podmínkách.

 

O firmě NIVUS


Firma NIVUS vyvíjí, vyrábí a dodává měřící techniku pro vodní hospodářství. Firma působí v oblasti měření průtoku více než 45 let a je jednou z předních světových společností v tomto oboru.

Spektrum produktů zahrnuje zejména jednotky pro měření průtoku, sensory pro měření rychlosti proudění, měření hladiny, měření hydrostatického tlaku a měření kvality vody.

Dalším produktem je software pro načítání, zpracování a vyhodnocení měřených dat. Přehled produktů zastřešuje dodávka řídicího systému. Jednou z hlavních oblastí, kde firma NIVUS působí, je měření průtoku a výroba průtokoměrů.

Při výrobě a vývoji přístrojů jsou využívány dlouhodobé znalosti získané při vlastní výrobě, ale také zkušenosti z realizací měrných kampaní. Součástí služeb je montáž a uvedení do provozu dodávaných přístrojů a uživatelská podpora.

Další informace

Další informace o firmě NIVUS a aktuální přehled měřící techniky naleznete na stránkách firmy Nivus (v angličtině). Zde jsou k dispozici detailní informace o měřících přístrojích, jejich příslušenství a systémech sběru dat.

Kontaktní údaje

Pro podporu a dotazy k výrobkům firmy Nivus kontaktujte výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku firmu DHI a.s. Těšíme se na spolupráci.

We will keep you informed.

Find out all you need to know about NIVUS - product news, special promotions, practical examples and much more