NIVUS (НІВУС) – засоби вимірювання для водного господарства

 

Оптимальні рішення для кожного застосування. Надійні і перевірені системи вимірювання для максимального задоволення вимог замовника. Устаткування, яке навіть в складних умовах проводить достовірні і точні вимірювання.

Про компанію НІВУС


Ми є розробниками, виробниками та постачальниками обладнання для водного господарства. Більше 45 років Нівус працює в галузі вимірювання витрати та завоював лідируючі позиції в даному секторі по всьому світу. Каталог продукції серед інших інструментів охоплює обладнання для вимірювання витрати, визначення швидкості потоку, вимірювання рівня, гідростатичні пристрої та прилади для контролю якості води. Разом з тим продукція включає програмне забезпечення для запису, зберігання та обробки даних. Лінійка продукції також пропонує всеосяжну систему моніторингу.

Повна інформація

Знайти повну інформацію про компанії НІВУС, а також ознайомитися з усією лінійкою продукції можна на англомовному сайті НІВУС. Там ви знайдете необхідну інформацію про технічні рішення вимірювання витрати та рівня, а також про обладнання архівування даних і аксесуари.

 

Наші контакти

Зв'яжіться з нашим ексклюзивним дистриб'ютором в Україні ТОВ «СТРУМІНЬ» для консультації по продукції НІВУС

We will keep you informed.

Find out all you need to know about NIVUS - product news, special promotions, practical examples and much more