Firma NIVUS vyvíjí, vyrábí a dodává měřící techniku pro vodní hospodářství. Firma působí v oblasti měření průtoku více než 45 let a je jednou z předních světových společností v tomto oboru.

Spektrum produktů zahrnuje zejména jednotky pro měření průtoku, sensory pro měření rychlosti proudění, měření hladiny, měření hydrostatického tlaku a měření kvality vody.

Dalším produktem je software pro načítání, zpracování a vyhodnocení měřených dat. Přehled produktů zastřešuje dodávka řídicího systému. Jednou z hlavních oblastí, kde firma NIVUS působí, je měření průtoku a výroba průtokoměrů.

Při výrobě a vývoji přístrojů jsou využívány dlouhodobé znalosti získané při vlastní výrobě, ale také zkušenosti z realizací měrných kampaní. Součástí služeb je montáž a uvedení do provozu dodávaných přístrojů a uživatelská podpora.

Další informace o firmě NIVUS a aktuální přehled měřící techniky naleznete na stránkách firmy Nivus (v angličtině). Zde jsou k dispozici detailní informace o měřících přístrojích, jejich příslušenství a systémech sběru dat.

Pro podporu a dotazy k výrobkům firmy Nivus kontaktujte výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku firmu DHI a.s. Těšíme se na spolupráci.

Witajcie,
Cieszymy się, że tu jesteś! Na wszelkie pytania dotyczące wody lub cyfryzacji z przyjemnością odpowiemy na telefon lub wiadomość e-mail.
NIVUS Zespół firmy
Ul. Bolesława Krzywoustego 4
81-035 Gdynia