NIVUS – Měřící technika pro vodní hospodářství

Měřící systémy vhodné pro každou aplikaci. Prověřené měření přizpůsobené Vašim potřebám. Technika, která měří přesně a spolehlivě i v komplikovaných podmínkách.

 

O firmě NIVUS


Firma NIVUS vyvíjí, vyrábí a dodává měřící techniku pro vodní hospodářství. Firma působí v oblasti měření průtoku více než 45 let a je jednou z předních světových společností v tomto oboru.

Spektrum produktů zahrnuje zejména jednotky pro měření průtoku, sensory pro měření rychlosti proudění, měření hladiny, měření hydrostatického tlaku a měření kvality vody.

Dalším produktem je software pro načítání, zpracování a vyhodnocení měřených dat. Přehled produktů zastřešuje dodávka řídicího systému. Jednou z hlavních oblastí, kde firma NIVUS působí, je měření průtoku a výroba průtokoměrů.

Při výrobě a vývoji přístrojů jsou využívány dlouhodobé znalosti získané při vlastní výrobě, ale také zkušenosti z realizací měrných kampaní. Součástí služeb je montáž a uvedení do provozu dodávaných přístrojů a uživatelská podpora.

Další informace o firmě NIVUS a aktuální přehled měřící techniky naleznete na stránkách firmy Nivus (v angličtině). Zde jsou k dispozici detailní informace o měřících přístrojích, jejich příslušenství a systémech sběru dat.

Pro podporu a dotazy k výrobkům firmy Nivus kontaktujte výhradního distributora pro Českou a Slovenskou republiku firmu DHI a.s. Těšíme se na spolupráci.

Hello
We are glad to have you here! For any question regarding water or digitisation we are happy to answer you call or your email message.
Team NIVUS
Im Täle 2
75031 Eppingen