NIVUS (НІВУС) – засоби вимірювання для водного господарства

 

Оптимальні рішення для кожного застосування. Надійні і перевірені системи вимірювання для максимального задоволення вимог замовника. Устаткування, яке навіть в складних умовах проводить достовірні і точні вимірювання.

Про компанію НІВУС


Ми є розробниками, виробниками та постачальниками обладнання для водного господарства. Більше 45 років Нівус працює в галузі вимірювання витрати та завоював лідируючі позиції в даному секторі по всьому світу. Каталог продукції серед інших інструментів охоплює обладнання для вимірювання витрати, визначення швидкості потоку, вимірювання рівня, гідростатичні пристрої та прилади для контролю якості води. Разом з тим продукція включає програмне забезпечення для запису, зберігання та обробки даних. Лінійка продукції також пропонує всеосяжну систему моніторингу.

Знайти повну інформацію про компанії НІВУС, а також ознайомитися з усією лінійкою продукції можна на англомовному сайті НІВУС. Там ви знайдете необхідну інформацію про технічні рішення вимірювання витрати та рівня, а також про обладнання архівування даних і аксесуари.

 

Зв'яжіться з нашим ексклюзивним дистриб'ютором в Україні ТОВ «СТРУМІНЬ» для консультації по продукції НІВУС

Hello
We are glad to have you here! For any question regarding water or digitisation we are happy to answer you call or your email message.
Team NIVUS
Im Täle 2
75031 Eppingen