NIVUS – Su Endüstrisi için Cihazlar

Her uygulama için uygun ölçüm çözümleri. İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılamak için denenmiş, test edilmiş ölçüm sistemleri. Zor şartlar altında bile doğru, güvenilir sonuçlar sağlayan ölçüm sistemleri.

NIVUS hakkında


Su Endüstrisi için ölçüm cihazlarını geliştirmekte, üretmekte ve tedarik etmekteyiz. 45 yıldan uzun bir süredir NIVUS debi ölçümleri alanında çalışmakta olup bu sektördeki dünyanın önde gelen şirketlerindendir. Ürün yelpazemiz debi ölçümü, seviye ölçümü, basınç ölçümü ve su kalitesi ölçüm sistemlerini içermektedir.

Ayrıca ürün yelpazemiz verilerin kaydedilmesi depolanması ve değerlendirilmesi için yazılımlarıda içermektedir. Ürün gruplarımız kapsamlı bir proses kontrol sistemi ile tamamlanmaktadır.

NIVUS çeşitli debimetre sağlamanın yanında debi ölçüm hizmetide sağlamaktadır. Bugüne kadar elde edilen bilgi birikimi ve deneyimini sadece debimetrelerin geliştirilmesi ve üretimi değil aynı zamanda debi ölçüm hizmetinin tam olarak uygulamasında kullanılmaktadır.

Debi cihazları ve diğer NIVUS ürünlerinin devreye alınması ve kurulumunun yanısıra basınç, seviye, debi ölçerler ve ürün yelpazesindeki daha bir çok parçanın nasıl çalıştırılacağı konusunda yetkin destek verilmektedir.

Mevcut ürün yelpazesinin yanısıra NIVUS hakkında detaylı bilgi için NIVUS ingilizce web sitesini ziyaret edin. Debi ölçüm çözümleri, seviye ölçüm çözümlerinin yanısıra veri kaydı ürünleri ve aksesuarlar hakkında tüm bilgileri bulabilirsiniz. 

NIVUS ürün yelpazesi konusunda yerel destek için Türkiye distribütörümüz Ekoton Ltd. Şti. ile görüşün.

Hello
We are glad to have you here! For any question regarding water or digitisation we are happy to answer you call or your email message.
Team NIVUS
Im Täle 2
75031 Eppingen